Következő mérkőzések

FTC-Telekom - Vasas SC

U14 felkészülési   2022. 08. 17. (Sze) 13:10, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Dorner Béla Benjamin
Játékvezető Dömötör Bence

Budapest Jégkorong Akadémia - HSMH Banska Bystrica

U21 felkészülési   2022. 08. 17. (Sze) 18:00, Kisstadion

Játékvezető Dósa Krisztián
Vonalbíró Kedves Alfréd
Vonalbíró Balázsi Barna Bálint

DVTK Jegesmedvék - Debreceni Hoki Klub

U21 felkészülési   2022. 08. 17. (Sze) 19:30, Miskolci Jégcsarnok

Játékvezető Juhász Gábor
Vonalbíró Ling Tamás
Vonalbíró Vincze Dániel

DEAC JA - DVTK Jegesmedvék JA

U18 felkészülési   2022. 08. 18. (Cs) 10:55, Debreceni Jégcsarnok

Játékvezető Vincze Dániel
Vonalbíró Dorogi Kristóf
Vonalbíró Pál Lóránt

DEAC - Dunaújvárosi Acélbikák

Felnőtt felkészülési   2022. 08. 18. (Cs) 17:00, Debreceni Jégcsarnok

Játékvezető Juhász Gábor
Játékvezető Korbuly Gergely
Vonalbíró Mizsák Péter
Vonalbíró Szabó Dániel

UTE - HK Levice

Felnőtt felkészülési   2022. 08. 18. (Cs) 18:00, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Timár Balázs
Játékvezető Németh Márton
Vonalbíró Kis-Király Barna
Vonalbíró Kocsány Balázs

Vasas SC - FTC-Telekom

U21 felkészülési   2022. 08. 18. (Cs) 18:15, Vasas Jégcentrum

Játékvezető Dósa Krisztián
Vonalbíró Hajzler István
Vonalbíró Gáspár Balázs Sándor

UTE - DVTK Jegesmedvék

U14 felkészülési   2022. 08. 19. (P) 14:00, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Holzer Bernadett 
Játékvezető Dorner Béla Benjamin

Ifj. Ocskay Gábor JA - Vasas SC

U14 felkészülési   2022. 08. 19. (P) 16:10, Székesfehérvár

Játékvezető Márkus János
Játékvezető Mayer István

UTE A - KMH Budapest

U12 felkészülési   2022. 08. 19. (P) 16:30, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Palla Zoltán
Játékvezető Hidasi Szabina Krisztina

UTE B - KMH Budapest

U12 felkészülési   2022. 08. 19. (P) 17:40, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Palla Zoltán
Játékvezető Hidasi Szabina Krisztina

BJA HC - Jesenice

Felnőtt felkészülési   2022. 08. 19. (P) 17:40, Vasas Jégcentrum

Játékvezető Nagy Attila
Játékvezető Dósa Krisztián
Vonalbíró Árkovics Gergő
Vonalbíró Kedves Alfréd

DVTK Jegesmedvék - Gyergyói Hoki Klub

Felnőtt felkészülési   2022. 08. 19. (P) 19:00, Miskolci Jégcsarnok

Játékvezető Gangel László
Játékvezető Máhr-Stumpf Bonifác
Vonalbíró Mokrai Ádám
Vonalbíró Kis-Király Barna

Magyarország U17 - Ukrajna (F1)

Válogatott U-18   2022. 08. 23. (K) 18:15, Tüskecsarnok, Budapest

DVTK Jegesmedvék - HC Kosice

U14 felkészülési   2022. 08. 24. (Sze) 16:00, Miskolci Jégcsarnok

Magyarország U17 - Olaszország (F2)

Válogatott U-18   2022. 08. 24. (Sze) 16:00, Tüskecsarnok, Budapest

DVTK Jegesmedvék - HC Kosice

U14 felkészülési   2022. 08. 24. (Sze) 18:30, Miskolci Jégcsarnok

Lengyelország - Olaszország (ORV 1)

Válogatott U-18   2022. 08. 25. (Cs) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Gyergyói Hoki Klub - Gyergyói Hoki Klub

Felnőtt felkészülési   2022. 08. 25. (Cs) 19:00, Érdi Jégcsarnok

Magyarország - Ukrajna (ORV 2)

Válogatott U-18   2022. 08. 25. (Cs) 19:00, Tüskecsarnok, Budapest

Olaszország - Ukrajna (ORV 3)

Válogatott U-18   2022. 08. 26. (P) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Magyarország - Lengyelország (ORV 4)

Válogatott U-18   2022. 08. 26. (P) 19:00, Tüskecsarnok, Budapest

Ukrajna - Lengyelország (ORV 5)

Válogatott U-18   2022. 08. 27. (Szo) 10:30, Tüskecsarnok, Budapest

Magyarország - Olaszország (ORV 6)

Válogatott U-18   2022. 08. 27. (Szo) 14:00, Tüskecsarnok, Budapest

DVTK Jegesmedvék - FTC-Telekom

U18 felkészülési   2022. 08. 30. (K) 18:30, Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék Akadémia - Eishockey Akademie Steiermark (U18 EC19)

Elite Cup U18   2022. 09. 02. (P) 19:00, Miskolci Jégcsarnok

Újpesti Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Akadémia (IL 1)

International League   2022. 09. 10. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FEHA19 - Budapest Jégkorong Akadémia (IL 3)

International League   2022. 09. 10. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

Vasas SC - DEAC Jégkorong Akadémia (IL 2)

International League   2022. 09. 10. (Szo) 00:00, Vasas Jégcentrum, Budapest

Vasas SC - DVTK Jegesmedvék Akadémia (IL 5)

International League   2022. 09. 11. (V) 00:00, Vasas Jégcentrum, Budapest

Újpesti Jégkorong Akadémia - DEAC Jégkorong Akadémia (IL 4)

International League   2022. 09. 11. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Dunaújvárosi Acélbikák - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 2)

Erste Liga   2022. 09. 16. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

UTE - DVTK Jegesmedvék (EL 3)

Erste Liga   2022. 09. 16. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

DEAC - FTC-Telekom (EL 1)

Erste Liga   2022. 09. 16. (P) 18:30, Debrecen

DVTK Jegesmedvék Akadémia - EC Red Bull Salzburg (IL 8)

International League   2022. 09. 17. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

FEHA19 - EC-KAC (IL 6)

International League   2022. 09. 17. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

Újpesti Jégkorong Akadémia - Vasas SC (IL 10)

International League   2022. 09. 17. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia - Eishockey Akademie Oberösterreich (IL 7)

International League   2022. 09. 17. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

DEAC Jégkorong Akadémia - Okanagan Hockey Club Europe (IL 9)

International League   2022. 09. 17. (Szo) 00:00, Debrecen

Budapest Jégkorong Akadémia - EC-KAC (IL 12)

International League   2022. 09. 18. (V) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

DVTK Jegesmedvék Akadémia - Okanagan Hockey Club Europe (IL 13)

International League   2022. 09. 18. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

FEHA19 - Eishockey Akademie Oberösterreich (IL 11)

International League   2022. 09. 18. (V) 00:00, Székesfehérvár

DEAC Jégkorong Akadémia - EC Red Bull Salzburg (IL 14)

International League   2022. 09. 18. (V) 00:00, Debrecen

DVTK Jegesmedvék - FEHA19 (EL 5)

Erste Liga   2022. 09. 18. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

FTC-Telekom - UTE (EL 4)

Erste Liga   2022. 09. 18. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

DEAC - Gyergyói Hoki Klub (EL 6)

Erste Liga   2022. 09. 20. (K) 18:30, Debrecen

FEHA19 - Corona Brasov (EL 8)

Erste Liga   2022. 09. 22. (Cs) 00:00, Székesfehérvár

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Sport Club Csíkszereda (EL 7)

Erste Liga   2022. 09. 22. (Cs) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

DVTK Jegesmedvék - Gyergyói Hoki Klub (EL 11)

Erste Liga   2022. 09. 23. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Dunaújvárosi Acélbikák - Corona Brasov (EL 10)

Erste Liga   2022. 09. 23. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (EL 9)

Erste Liga   2022. 09. 23. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

DEAC Jégkorong Akadémia - Eishockey Akademie Oberösterreich (IL 16)

International League   2022. 09. 24. (Szo) 00:00, Debrecen

DVTK Jegesmedvék Akadémia - EC-KAC (IL 15)

International League   2022. 09. 24. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia - Vasas SC (IL 18)

International League   2022. 09. 24. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

FEHA19 - Újpesti Jégkorong Akadémia (IL 17)

International League   2022. 09. 24. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

DVTK Jegesmedvék Akadémia - Eishockey Akademie Oberösterreich (IL 19)

International League   2022. 09. 25. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DEAC Jégkorong Akadémia - EC-KAC (IL 20)

International League   2022. 09. 25. (V) 00:00, Debrecen

Budapest Jégkorong Akadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia (IL 22)

International League   2022. 09. 25. (V) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

FEHA19 - Vasas SC (IL 21)

International League   2022. 09. 25. (V) 00:00, Székesfehérvár

Dunaújvárosi Acélbikák - Gyergyói Hoki Klub (EL 14)

Erste Liga   2022. 09. 25. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

UTE - Sport Club Csíkszereda (EL 12)

Erste Liga   2022. 09. 25. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - Corona Brasov (EL 13)

Erste Liga   2022. 09. 25. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

FEHA19 - Gyergyói Hoki Klub (EL 17)

Erste Liga   2022. 09. 27. (K) 00:00, Székesfehérvár

DEAC - Sport Club Csíkszereda (EL 15)

Erste Liga   2022. 09. 27. (K) 18:30, Debrecen

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Corona Brasov (EL 16)

Erste Liga   2022. 09. 27. (K) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

UTE - DEAC (EL 18)

Erste Liga   2022. 09. 30. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - FTC-Telekom (EL 20)

Erste Liga   2022. 09. 30. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia HC - FEHA19 (EL 19)

Erste Liga   2022. 09. 30. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

HK Nitra - EC Red Bull Salzburg (U16 EC33)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

spusu Vienna Capitals - EC Red Bull Salzburg (U16 EC36)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Újpesti Jégkorong Akadémia - HK Nitra (U16 EC35)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

EC Red Bull Salzburg - Újpesti Jégkorong Akadémia (U16 EC31)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

HK Nitra - spusu Vienna Capitals (U16 EC32)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Újpesti Jégkorong Akadémia - spusu Vienna Capitals (U16 EC34)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

HK Kosice - Ifj. Ocskay Gábor NJA (U16 EC27)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Zvolen (SVK)

HKM Zvolen - Eishockey Akademie Steiermark (U16 EC28)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Zvolen (SVK)

HK Kosice - Eishockey Akademie Steiermark (U16 EC26)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Zvolen (SVK)

HKM Zvolen - HK Kosice (U16 EC29)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Zvolen (SVK)

EC-KAC - Budapest Jégkorong Akadémia (U16 EC21)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék Akadémia - EC-KAC (U16 EC23)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Akadémia (U16 EC19)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék Akadémia - Barani-HSMH Banska Bystrica (U16 EC22)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

EC-KAC - Barani-HSMH Banska Bystrica (U16 EC20)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Barani-HSMH Banska Bystrica - Budapest Jégkorong Akadémia (U16 EC24)

Elite Cup U16   2022. 10. 01. (Szo) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia HC - DEAC (EL 21)

Erste Liga   2022. 10. 01. (Szo) 17:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

FEHA19 - UTE (EL 23)

Erste Liga   2022. 10. 02. (V) 00:00, Székesfehérvár

Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom (EL 22)

Erste Liga   2022. 10. 02. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda (EL 24)

Erste Liga   2022. 10. 02. (V) 17:30, Brassó (ROU)

UTE - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 28)

Erste Liga   2022. 10. 07. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - FEHA19 (EL 29)

Erste Liga   2022. 10. 07. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Gyergyói Hoki Klub - DEAC (EL 27)

Erste Liga   2022. 10. 07. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 26)

Erste Liga   2022. 10. 07. (P) 18:30, Brassó (ROU)

Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék (EL 25)

Erste Liga   2022. 10. 07. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Sport Club Csíkszereda - DEAC (EL 30)

Erste Liga   2022. 10. 08. (Szo) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék (EL 31)

Erste Liga   2022. 10. 08. (Szo) 18:30, Brassó (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 32)

Erste Liga   2022. 10. 08. (Szo) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - DVTK Jegesmedvék (EL 35)

Erste Liga   2022. 10. 10. (H) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - DEAC (EL 34)

Erste Liga   2022. 10. 10. (H) 18:30, Brassó (ROU)

Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 33)

Erste Liga   2022. 10. 10. (H) 18:30, Csíkszereda (ROU)

UTE - FEHA19 (EL 36)

Erste Liga   2022. 10. 11. (K) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 37)

Erste Liga   2022. 10. 14. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Dunaújvárosi Acélbikák - FEHA19 (EL 39)

Erste Liga   2022. 10. 14. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DEAC - UTE (EL 38)

Erste Liga   2022. 10. 14. (P) 18:30, Debrecen

Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék (EL 42)

Erste Liga   2022. 10. 16. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

FEHA19 - DEAC (EL 43)

Erste Liga   2022. 10. 16. (V) 00:00, Székesfehérvár

UTE - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 41)

Erste Liga   2022. 10. 16. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Corona Brasov - Gyergyói Hoki Klub (EL 40)

Erste Liga   2022. 10. 16. (V) 17:30, Brassó (ROU)

UTE - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 46)

Erste Liga   2022. 10. 21. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - DVTK Jegesmedvék (EL 44)

Erste Liga   2022. 10. 21. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - DEAC (EL 45)

Erste Liga   2022. 10. 21. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

Dunaújvárosi Acélbikák - DEAC (EL 47)

Erste Liga   2022. 10. 22. (Szo) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

Sport Club Csíkszereda - Corona Brasov (EL 48)

Erste Liga   2022. 10. 23. (V) 18:30, Csíkszereda (ROU)

FTC-Telekom - Gyergyói Hoki Klub (EL 49)

Erste Liga   2022. 10. 25. (K) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - FEHA19 (EL 50)

Erste Liga   2022. 10. 25. (K) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda (EL 51)

Erste Liga   2022. 10. 27. (Cs) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - Corona Brasov (EL 52)

Erste Liga   2022. 10. 27. (Cs) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

FEHA19 - Sport Club Csíkszereda (EL 53)

Erste Liga   2022. 10. 28. (P) 00:00, Székesfehérvár

FTC-Telekom - UTE (EL 56)

Erste Liga   2022. 10. 28. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

DEAC - Corona Brasov (EL 54)

Erste Liga   2022. 10. 28. (P) 18:30, Debrecen

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Gyergyói Hoki Klub (EL 55)

Erste Liga   2022. 10. 28. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

FEHA19 - DEAC (EL 60)

Erste Liga   2022. 10. 30. (V) 00:00, Székesfehérvár

UTE - Gyergyói Hoki Klub (EL 59)

Erste Liga   2022. 10. 30. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - Corona Brasov (EL 58)

Erste Liga   2022. 10. 30. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Sport Club Csíkszereda (EL 57)

Erste Liga   2022. 10. 30. (V) 17:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

UTE - Corona Brasov (EL 62)

Erste Liga   2022. 11. 01. (K) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FEHA19 - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 64)

Erste Liga   2022. 11. 01. (K) 00:00, Székesfehérvár

DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda (EL 61)

Erste Liga   2022. 11. 01. (K) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DEAC - Gyergyói Hoki Klub (EL 63)

Erste Liga   2022. 11. 01. (K) 18:30, Debrecen

FEHA19 - UTE (EL 65)

Erste Liga   2022. 11. 04. (P) 00:00, Székesfehérvár

FTC-Telekom - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 66)

Erste Liga   2022. 11. 04. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

DVTK Jegesmedvék - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 68)

Erste Liga   2022. 11. 06. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Dunaújvárosi Acélbikák - UTE (EL 70)

Erste Liga   2022. 11. 06. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

FTC-Telekom - DEAC (EL 69)

Erste Liga   2022. 11. 06. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Gyergyói Hoki Klub - Sport Club Csíkszereda (EL 67)

Erste Liga   2022. 11. 06. (V) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

DVTK Jegesmedvék - UTE (EL 72)

Erste Liga   2022. 11. 18. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

FEHA19 - FTC-Telekom (EL 74)

Erste Liga   2022. 11. 18. (P) 00:00, Székesfehérvár

Sport Club Csíkszereda - Gyergyói Hoki Klub (EL 71)

Erste Liga   2022. 11. 18. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 73)

Erste Liga   2022. 11. 18. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

Dunaújvárosi Acélbikák - FEHA19 (EL 78)

Erste Liga   2022. 11. 20. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

FTC-Telekom - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 76)

Erste Liga   2022. 11. 20. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Gyergyói Hoki Klub - Corona Brasov (EL 75)

Erste Liga   2022. 11. 20. (V) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

DEAC - DVTK Jegesmedvék (EL 77)

Erste Liga   2022. 11. 20. (V) 18:30, Debrecen

FEHA19 - DVTK Jegesmedvék (EL 82)

Erste Liga   2022. 11. 25. (P) 00:00, Székesfehérvár

Sport Club Csíkszereda - UTE (EL 79)

Erste Liga   2022. 11. 25. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

DEAC - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 83)

Erste Liga   2022. 11. 25. (P) 18:30, Debrecen

Gyergyói Hoki Klub - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 81)

Erste Liga   2022. 11. 25. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - FTC-Telekom (EL 80)

Erste Liga   2022. 11. 25. (P) 18:30, Brassó (ROU)

Sport Club Csíkszereda - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 84)

Erste Liga   2022. 11. 26. (Szo) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Corona Brasov - UTE (EL 85)

Erste Liga   2022. 11. 26. (Szo) 18:30, Brassó (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - FTC-Telekom (EL 86)

Erste Liga   2022. 11. 26. (Szo) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 87)

Erste Liga   2022. 11. 27. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DEAC - FEHA19 (EL 88)

Erste Liga   2022. 11. 27. (V) 18:30, Debrecen

Sport Club Csíkszereda - FTC-Telekom (EL 89)

Erste Liga   2022. 11. 28. (H) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - UTE (EL 91)

Erste Liga   2022. 11. 28. (H) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 90)

Erste Liga   2022. 11. 28. (H) 18:30, Brassó (ROU)

FEHA19 - Corona Brasov (EL 93)

Erste Liga   2022. 12. 01. (Cs) 00:00, Székesfehérvár

Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda (EL 92)

Erste Liga   2022. 12. 01. (Cs) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - Gyergyói Hoki Klub (EL 96)

Erste Liga   2022. 12. 02. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

UTE - Corona Brasov (EL 95)

Erste Liga   2022. 12. 02. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - FEHA19 (EL 97)

Erste Liga   2022. 12. 02. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

DEAC - Sport Club Csíkszereda (EL 94)

Erste Liga   2022. 12. 02. (P) 18:30, Debrecen

Dunaújvárosi Acélbikák - Corona Brasov (EL 99)

Erste Liga   2022. 12. 04. (V) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

UTE - Gyergyói Hoki Klub (EL 100)

Erste Liga   2022. 12. 04. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda (EL 98)

Erste Liga   2022. 12. 04. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

DEAC - FEHA19 (EL 101)

Erste Liga   2022. 12. 04. (V) 18:30, Debrecen

FTC-Telekom - Gyergyói Hoki Klub (EL 102)

Erste Liga   2022. 12. 06. (K) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Dunaújvárosi Acélbikák - FTC-Telekom (EL 103)

Erste Liga   2022. 12. 09. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - DEAC (EL 104)

Erste Liga   2022. 12. 09. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia HC - UTE (EL 105)

Erste Liga   2022. 12. 09. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

UTE - FTC-Telekom (EL 107)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia HC - DVTK Jegesmedvék (EL 109)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 17:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

DEAC - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 108)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 18:30, Debrecen

Sport Club Csíkszereda - Gyergyói Hoki Klub (EL 106)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 18:30, Csíkszereda (ROU)

FEHA19 - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 111)

Erste Liga   2022. 12. 23. (P) 00:00, Székesfehérvár

DVTK Jegesmedvék - UTE (EL 113)

Erste Liga   2022. 12. 23. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Sport Club Csíkszereda - Corona Brasov (EL 110)

Erste Liga   2022. 12. 23. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Budapest Jégkorong Akadémia HC - FTC-Telekom (EL 112)

Erste Liga   2022. 12. 23. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

DVTK Jegesmedvék - DEAC (EL 114)

Erste Liga   2022. 12. 27. (K) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 115)

Erste Liga   2022. 12. 27. (K) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

UTE - FTC-Telekom (EL 117)

Erste Liga   2022. 12. 28. (Sze) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Corona Brasov - Gyergyói Hoki Klub (EL 116)

Erste Liga   2022. 12. 28. (Sze) 18:30, Brassó (ROU)

UTE - FEHA19 (EL 119)

Erste Liga   2022. 12. 30. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék (EL 120)

Erste Liga   2022. 12. 30. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DEAC - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 121)

Erste Liga   2022. 12. 30. (P) 18:30, Debrecen

Gyergyói Hoki Klub - Sport Club Csíkszereda (EL 118)

Erste Liga   2022. 12. 30. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Sport Club Csíkszereda - FEHA19 (EL 122)

Erste Liga   2023. 01. 05. (Cs) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - DVTK Jegesmedvék (EL 124)

Erste Liga   2023. 01. 05. (Cs) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 123)

Erste Liga   2023. 01. 05. (Cs) 18:30, Brassó (ROU)

Dunaújvárosi Acélbikák - UTE (EL 129)

Erste Liga   2023. 01. 06. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DEAC - FTC-Telekom (EL 128)

Erste Liga   2023. 01. 06. (P) 18:30, Debrecen

Gyergyói Hoki Klub - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 127)

Erste Liga   2023. 01. 06. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Corona Brasov - FEHA19 (EL 126)

Erste Liga   2023. 01. 06. (P) 18:30, Brassó (ROU)

Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék (EL 125)

Erste Liga   2023. 01. 06. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

EC Red Bull Salzburg - EC-KAC (U16 EC43)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

Ifj. Ocskay Gábor NJA - HKM Zvolen (U16 EC44)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

EC-KAC - Ifj. Ocskay Gábor NJA (U16 EC47)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

EC-KAC - HKM Zvolen (U16 EC46)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

Ifj. Ocskay Gábor NJA - EC Red Bull Salzburg (U16 EC45)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

HKM Zvolen - EC Red Bull Salzburg (U16 EC48)

Elite Cup U16   2023. 01. 07. (Szo) 00:00, Klagenfurt (AUT)

UTE - DEAC (EL 133)

Erste Liga   2023. 01. 08. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 134)

Erste Liga   2023. 01. 08. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék (EL 131)

Erste Liga   2023. 01. 08. (V) 17:30, Brassó (ROU)

Sport Club Csíkszereda - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 130)

Erste Liga   2023. 01. 08. (V) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - FEHA19 (EL 132)

Erste Liga   2023. 01. 08. (V) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - UTE (EL 137)

Erste Liga   2023. 01. 12. (Cs) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Sport Club Csíkszereda - FTC-Telekom (EL 135)

Erste Liga   2023. 01. 12. (Cs) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Corona Brasov - DEAC (EL 136)

Erste Liga   2023. 01. 12. (Cs) 18:30, Brassó (ROU)

Dunaújvárosi Acélbikák - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 142)

Erste Liga   2023. 01. 13. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

DVTK Jegesmedvék - FEHA19 (EL 141)

Erste Liga   2023. 01. 13. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Gyergyói Hoki Klub - FTC-Telekom (EL 140)

Erste Liga   2023. 01. 13. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Sport Club Csíkszereda - DEAC (EL 138)

Erste Liga   2023. 01. 13. (P) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Corona Brasov - UTE (EL 139)

Erste Liga   2023. 01. 13. (P) 18:30, Brassó (ROU)

FEHA19 - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 146)

Erste Liga   2023. 01. 15. (V) 00:00, Székesfehérvár

DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 147)

Erste Liga   2023. 01. 15. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Corona Brasov - FTC-Telekom (EL 144)

Erste Liga   2023. 01. 15. (V) 17:30, Brassó (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - DEAC (EL 145)

Erste Liga   2023. 01. 15. (V) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Sport Club Csíkszereda - UTE (EL 143)

Erste Liga   2023. 01. 15. (V) 18:30, Csíkszereda (ROU)

FEHA19 - Sport Club Csíkszereda (EL 148)

Erste Liga   2023. 01. 19. (Cs) 00:00, Székesfehérvár

DEAC - Corona Brasov (EL 149)

Erste Liga   2023. 01. 19. (Cs) 18:30, Debrecen

Dunaújvárosi Acélbikák - Gyergyói Hoki Klub (EL 152)

Erste Liga   2023. 01. 20. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

UTE - DVTK Jegesmedvék (EL 153)

Erste Liga   2023. 01. 20. (P) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (EL 150)

Erste Liga   2023. 01. 20. (P) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Corona Brasov (EL 151)

Erste Liga   2023. 01. 20. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

DVTK Jegesmedvék - Corona Brasov (EL 155)

Erste Liga   2023. 01. 22. (V) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

UTE - Sport Club Csíkszereda (EL 154)

Erste Liga   2023. 01. 22. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - DEAC (EL 157)

Erste Liga   2023. 01. 22. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - Gyergyói Hoki Klub (EL 156)

Erste Liga   2023. 01. 22. (V) 17:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

FEHA19 - Gyergyói Hoki Klub (EL 159)

Erste Liga   2023. 01. 24. (K) 00:00, Székesfehérvár

FTC-Telekom - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 158)

Erste Liga   2023. 01. 24. (K) 18:30, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia HC - DVTK Jegesmedvék (EL 160)

Erste Liga   2023. 01. 24. (K) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

Gyergyói Hoki Klub - Corona Brasov (EL 161)

Erste Liga   2023. 01. 27. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 162)

Erste Liga   2023. 02. 02. (Cs) 18:30, Csíkszereda (ROU)

FEHA19 - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 165)

Erste Liga   2023. 02. 03. (P) 00:00, Székesfehérvár

DVTK Jegesmedvék - FTC-Telekom (EL 164)

Erste Liga   2023. 02. 03. (P) 00:00, Miskolci Jégcsarnok

Gyergyói Hoki Klub - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 163)

Erste Liga   2023. 02. 03. (P) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

DEAC - UTE (EL 166)

Erste Liga   2023. 02. 03. (P) 18:30, Debrecen

FEHA19 - FTC-Telekom (EL 168)

Erste Liga   2023. 02. 05. (V) 00:00, Székesfehérvár

Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 167)

Erste Liga   2023. 02. 05. (V) 17:30, Brassó (ROU)

Budapest Jégkorong Akadémia HC - UTE (EL 169)

Erste Liga   2023. 02. 05. (V) 17:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

DEAC - DVTK Jegesmedvék (EL 170)

Erste Liga   2023. 02. 05. (V) 18:30, Debrecen

FEHA19 - DVTK Jegesmedvék (EL 171)

Erste Liga   2023. 02. 14. (K) 00:00, Székesfehérvár

Sport Club Csíkszereda - FEHA19 (EL 172)

Erste Liga   2023. 02. 16. (Cs) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Dunaújvárosi Acélbikák - DEAC (EL 175)

Erste Liga   2023. 02. 17. (P) 00:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

Corona Brasov - FEHA19 (EL 173)

Erste Liga   2023. 02. 17. (P) 18:30, Brassó (ROU)

Budapest Jégkorong Akadémia HC - FTC-Telekom (EL 174)

Erste Liga   2023. 02. 17. (P) 18:40, Vasas Jégcentrum, Budapest

UTE - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 180)

Erste Liga   2023. 02. 19. (V) 00:00, Újpesti Jégcsarnok

FTC-Telekom - DVTK Jegesmedvék (EL 178)

Erste Liga   2023. 02. 19. (V) 15:30, Tüskecsarnok, Budapest

Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda (EL 177)

Erste Liga   2023. 02. 19. (V) 17:30, Brassó (ROU)

Gyergyói Hoki Klub - FEHA19 (EL 176)

Erste Liga   2023. 02. 19. (V) 18:30, Gyergyószentmiklós (ROU)

DEAC - Budapest Jégkorong Akadémia HC (EL 179)

Erste Liga   2023. 02. 19. (V) 18:30, Debrecen

Budapest Jégkorong Akadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia (U16 EC59)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

Budapest Jégkorong Akadémia - spusu Vienna Capitals (U16 EC58)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

Újpesti Jégkorong Akadémia - spusu Vienna Capitals (U16 EC56)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

HK Kosice - Budapest Jégkorong Akadémia (U16 EC55)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

spusu Vienna Capitals - HK Kosice (U16 EC60)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

Újpesti Jégkorong Akadémia - HK Kosice (U16 EC57)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Tüskecsarnok, Budapest

EC Red Bull Salzburg - Eishockey Akademie Steiermark (U16 EC61)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

DVTK Jegesmedvék Akadémia - HKM Zvolen (U16 EC62)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

Eishockey Akademie Steiermark - HKM Zvolen (U16 EC64)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

HKM Zvolen - EC Red Bull Salzburg (U16 EC66)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

Eishockey Akademie Steiermark - DVTK Jegesmedvék Akadémia (U16 EC65)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

DVTK Jegesmedvék Akadémia - EC Red Bull Salzburg (U16 EC63)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Graz (AUT)

EC-KAC - HK Nitra (U16 EC68)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

Ifj. Ocskay Gábor NJA - HK Nitra (U16 EC70)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

Barani-HSMH Banska Bystrica - Ifj. Ocskay Gábor NJA (U16 EC67)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

Ifj. Ocskay Gábor NJA - EC-KAC (U16 EC71)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

EC-KAC - Barani-HSMH Banska Bystrica (U16 EC69)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár

HK Nitra - Barani-HSMH Banska Bystrica (U16 EC72)

Elite Cup U16   2023. 04. 01. (Szo) 00:00, Székesfehérvár