Következő mérkőzések

Gödöllői Muskétások - x (MINI 8)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 09:00, Hatvani Jégpálya

Játékvezető Remete Ádám
Játékvezető Tóth Dávid

Marosi Pengék U10 - x (MINI 98)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 10:00, Makói Jégpálya

Játékvezető László Donát

Ajkai Óriások - FTC-Telekom (U18 114)

U-18   2022. 12. 10. (Szo) 10:30, Ajka

Játékvezető Mayer István
Vonalbíró Gampel Máté
Vonalbíró Balog András Kristóf

Egerszegi Titánok - Sportországi Cápák B (U14 276)

U-14 V. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 11:00, Zalaegerszegi Jégcsarnok

Játékvezető Molnár József
Játékvezető dr. Szabó Krisztián

Lizards - x (MINI 107)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 11:00, Várpalota

Játékvezető Lánczos Patrik

Szigeti Bikák - UNI Győr-Nemak ETO HC (U14 216)

U-14 III. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 11:15, Pesterzsébet Jégcsarnok

Játékvezető Laub Gábor
Játékvezető Balog Gergő

Sportországi Cápák - Kárpáti Farkasok (U18 116)

U-18   2022. 12. 10. (Szo) 11:30, Mátyásföldi Jégcsarnok

Játékvezető Homenko Alekszej
Vonalbíró Paulheim Adrienn
Vonalbíró Mizsák Péter Árpád

Kárpáti Farkasok - x (MINI 93)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 11:30, Érdi Jégcsarnok

Játékvezető Varjú Sebestyén
Játékvezető Pozsgai Márton

Soproni Jégtörők - x (MINI 97)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 11:30, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Galambos Benjámin
Játékvezető Németh Áron

VUA Pandák - x (MINI 119)

Mini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 11:40, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Vendrei Dániel
Játékvezető Bécser Olivér

DVTK Jegesmedvék - UTE (U14 155)

U-14 I. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 11:45, Miskolci Jégcsarnok

Játékvezető Pós Bertalan
Játékvezető Szeszák Martin

Debreceni Hoki Klub B - Jégoroszlánok (U14 271)

U-14 V. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 11:55, Debrecen, Centerpálya

Játékvezető Karda Norbert Arnold
Játékvezető Juhász-Berencsi Luca

Dél-Budai Hockey Club - Jégkert SE (U14 H13)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 12:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Ferencz László

Zempléni Hiúzok - Szekszárdi Jégmadarak (U14 281R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 12:10, Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok

Játékvezető Vincze László
Játékvezető Huszti Dávid

Lehel HC - KSI (U14 275)

U-14 V. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 12:10, Jászberény

Játékvezető Remete Ádám
Játékvezető Balogh Zsolt

UNI Győr-Nemak ETO HC II - x (SZMINI 78)

Szupermini PIROS   2022. 12. 10. (Szo) 12:30, Nemak Jégcsarnok

Játékvezető Fonyó Károly
Játékvezető Molnár Benedek

MAC Budapest B - x (MINI 69)

Mini SÁRGA   2022. 12. 10. (Szo) 12:30, Kisstadion

Játékvezető Peternell Raul
Játékvezető Glofák Zsombor

Dél-Budai Hockey Club - White Sharks Hockey Club (U14 H14)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 13:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Ferencz László

OHA B - Jégoroszlánok B (U14 303R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 13:20, Óbudai Jégcsarnok - Nagypálya

Játékvezető Keresztély-Farkas Benedek
Játékvezető Belák Bence

HKB Knights - OHA (U14 186)

U-14 II. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 13:35, Tüskesátor

Játékvezető Majoros Dániel
Játékvezető Weiler Frigyes

FTC-Telekom B - Szekszárdi Jégmadarak (U14 283R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 13:40, Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok

Játékvezető Huszti Dávid
Játékvezető Vincze László

FTC-Telekom - Rampage Women's Hockey (Select) (NU25A 21)

Női U-25/A   2022. 12. 10. (Szo) 13:45, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Gáspár Boldizsár 
Játékvezető László Lóránt

Egerszegi Titánok - KSI SE (U18 113)

U-18   2022. 12. 10. (Szo) 14:00, Zalaegerszegi Jégcsarnok

Játékvezető Abonyi Attila
Vonalbíró dr. Szabó Krisztián
Vonalbíró Molnár József

Jégkert SE - KASI USE (U14 H15)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 14:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Ferencz László

Kárpáti Farkasok - Goodwill Pharma Szeged (U14 184)

U-14 II. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 14:15, Érdi Jégcsarnok

Játékvezető Bogó Zoltán
Játékvezető Balázsi Barna Bálint

Ifj. Ocskay Gábor JA B - Szombathelyi Pingvinek (U12 199)

U12 SÁRGA   2022. 12. 10. (Szo) 14:20, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, C pálya

Játékvezető Barabás Ferenc
Játékvezető Farkas István Tamás

Nyugati Eszkimók - Veszprémi Jéglovagok (U14 246)

U-14 IV. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 14:30, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Schumacher-Kovács Ákos
Játékvezető Galambos Benjámin

VSD Párducok Zöld - Jégoroszlánok B (U14 301R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 14:50, Óbudai Jégcsarnok - Nagypálya

Játékvezető Koszta Mónika
Játékvezető Gáspár Balázs Sándor

UTE B - HKB Warriors (U14 277)

U-14 V. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 14:50, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Ferencz Tibor
Játékvezető Hajdú István

Dél-Budai Hockey Club - KASI USE (U14 H16)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 15:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Lőrik Szabolcs Péter

FTC-Telekom B - Zempléni Hiúzok (U14 282R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 15:10, Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok

Játékvezető Vincze László
Játékvezető Huszti Dávid

Vasas SC - DEAC Jégkorong Akadémia (IL 68)

International League   2022. 12. 10. (Szo) 15:30, Vasas Jégcentrum, Centerpálya

Játékvezető Gangel László
Vonalbíró Balla Norbert
Vonalbíró Dömötör Bence

Jégkert SE - White Sharks Hockey Club (U14 H17)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 16:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Lőrik Szabolcs Péter

VSD Párducok Zöld - OHA B (U14 302R)

U-14 C   2022. 12. 10. (Szo) 16:20, Óbudai Jégcsarnok - Nagypálya

Játékvezető Ferencz László
Játékvezető Matusek Gergely

HKB - Dunaújvárosi Acélbikák (U18 60)

U-18   2022. 12. 10. (Szo) 16:30, Tüskesátor

Játékvezető Barna Péter
Vonalbíró Weiler Frigyes
Vonalbíró Vizi Dániel László

Kárpáti Farkasok B - Ifj. Ocskay Gábor JA B (U14 245)

U-14 IV. csoport   2022. 12. 10. (Szo) 16:45, Érdi Jégcsarnok

Játékvezető Bereczki Domonkos
Játékvezető Papp András László

KASI USE - White Sharks Hockey Club (U14 H18)

U14 3x3 Nyugat   2022. 12. 10. (Szo) 17:00, Óbudai Jégcsarnok - Kispálya

Játékvezető Lőrik Szabolcs Péter

OHA - Szombathelyi Pingvinek (U18 117)

U-18   2022. 12. 10. (Szo) 18:30, Óbudai Jégcsarnok - Nagypálya

Játékvezető Homenko Alekszej
Vonalbíró Balog Gergő
Vonalbíró Kolláth Bence

Újpesti Jégkorong Akadémia - Okanagan Hockey Club Europe (IL 55)

International League   2022. 12. 10. (Szo) 18:35, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Pallós Péter Márk
Vonalbíró Gottlibet Zóra
Vonalbíró Hajzler István

FTC-Telekom - Goodwill Pharma Szeged (AL 34)

Andersen Liga   2022. 12. 10. (Szo) 19:00, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Mach Márton József
Játékvezető Fényi Sándor Barnabás
Vonalbíró Pálkövi Botond
Vonalbíró Laár Balázs

MAC Budapest - KMH Budapest (EWHL 55)

EWHL   2022. 12. 10. (Szo) 19:00, Kisstadion

Játékvezető Máhr-Stumpf Bonifác
Játékvezető Németh Márton
Vonalbíró Varjú Sebestyén
Vonalbíró László Zoltán

VSD Párducok - Tatabányai Polipok (OBIVC 44)

OB IV/C - B csoport   2022. 12. 10. (Szo) 20:15, Vasas Jégcentrum, Centerpálya

Játékvezető Incze Miklós
Játékvezető Tóth István

UNI Győr ETO HC - Dél-Budai Hockey Club (AL 35)

Andersen Liga   2022. 12. 10. (Szo) 21:00, Nemak Jégcsarnok

Játékvezető Tóth Renátó
Játékvezető Varjú Árpád
Vonalbíró Majoros Dániel
Vonalbíró Kovács Péter

  2022. 12. 11., Vasárnap

UNI Győr-Nemak ETO HC - Ifj. Ocskay Gábor JA (U12 58E)

U12 KÉK   2022. 12. 11. (V) 08:15, Nemak Jégcsarnok

Játékvezető Székely Ákos László
Játékvezető Molnár Benedek

FC Hatvan Gigászai - x (SZMINI 114)

Szupermini PIROS   2022. 12. 11. (V) 09:00, Hatvani Jégpálya

Játékvezető Nyúl Vivien
Játékvezető Balogh Zsolt

Szabolcsi Sólymok - Zempléni Hiúzok (U12 305)

U12 PIROS   2022. 12. 11. (V) 09:00, Nyíregyháza

Játékvezető Juhász-Berencsi Luca
Játékvezető Huszti Dávid

Kárpáti Farkasok - x (SZMINI 83)

Szupermini SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 09:30, Érdi Jégcsarnok

Játékvezető Barabás Ferenc
Játékvezető Szakáll Péter

Marosi Pengék U16 - Csabai Farkasok (U16 H10)

U16 3x3 Kelet   2022. 12. 11. (V) 09:30, Makói Jégpálya

Játékvezető Bosnyák Márkó

OHA - Kárpáti Farkasok B (U12 202)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 09:45, Óbudai Jégcsarnok - Nagypálya

Játékvezető Somogyi Attila
Játékvezető Bécser Olivér

Egerszegi Titánok - Veszprémi Jéglovagok (U12 200)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 10:00, Zalaegerszegi Jégcsarnok

Játékvezető Molnár József
Játékvezető dr. Szabó Krisztián

FTC-Telekom - Lehel HC (U16 218)

U-16 III. csoport   2022. 12. 11. (V) 10:00, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Pallós Péter Márk
Vonalbíró Sebők Krisztián Martin
Vonalbíró Mizsák Péter Árpád

Bajai Harcsák - x (SZMINI 110)

Szupermini PIROS   2022. 12. 11. (V) 10:00, Rajz Attila Jégpálya

Játékvezető Szabó Dávid (2)
Játékvezető Papp Csaba

HKB Vikings - UTE (U12 4E)

U12 KÉK   2022. 12. 11. (V) 10:15, Tüskesátor

Játékvezető Pozsgai Márton
Játékvezető Laub Gábor

Szolnok Orcas HC - Csabai Farkasok (U16 H11)

U16 3x3 Kelet   2022. 12. 11. (V) 10:30, Makói Jégpálya

Játékvezető Bosnyák Márkó

B-Villámok SE - Pécsi Sportiskola (U12 H102)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 10:45, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Hőninger Zoltán

VUA Pandák - ESMTK (U12 H97)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 10:45, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Gyura Barnabás Bulcsú

KASI USE - Bajai Harcsák (U12 320)

U12 PIROS   2022. 12. 11. (V) 11:00, Kaposvári Jégcsarnok

Játékvezető Annus Döme
Játékvezető Szalai Gergő Bence

Szigeti Bikák - x (SZMINI 109)

Szupermini SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 11:00, Pesterzsébet Jégcsarnok

Játékvezető Kerkovits Ákos László
Játékvezető Peternell Raul

FC Hatvan Gigászai - KSI (U16 81R)

U-16 C   2022. 12. 11. (V) 11:10, Millenáris

Játékvezető László Lóránt
Játékvezető László Zoltán

Jégoroszlánok - UTE (U12 201)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 11:15, Tököli Jégdóm

Játékvezető Tihanyi Olivér
Játékvezető Ernyei Zoltán

Sportországi Cápák - MAC Budapest B (U12 206)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 11:15, Mátyásföldi Jégcsarnok

Játékvezető Koszta Mónika
Játékvezető Majoros Máté

DVTK Jegesmedvék Akadémia - FEHA19 (U16 144)

U-16 I. csoport   2022. 12. 11. (V) 11:20, Miskolci Jégcsarnok

Játékvezető Juhász Gábor
Vonalbíró Szeszák Martin
Vonalbíró Pós Bertalan

Ifj. Ocskay Gábor JA - HKB (U16 188)

U-16 II. csoport   2022. 12. 11. (V) 11:20, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, C pálya

Játékvezető Fényi Sándor Barnabás
Vonalbíró Balázsi Barna Bálint
Vonalbíró Varjú Sebestyén

Marosi Pengék U16 - Szolnok Orcas HC (U16 H12)

U16 3x3 Kelet   2022. 12. 11. (V) 11:30, Makói Jégpálya

Játékvezető Bosnyák Márkó

ESMTK - B-Villámok SE (U12 H99)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 11:40, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Hőninger Zoltán

VUA Pandák - Pécsi Sportiskola (U12 H98)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 11:40, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Gyura Barnabás Bulcsú

Pécsi Sportiskola - Lizards (U16 H40)

U16 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 12:00, Várpalota

Játékvezető Németh István Zsolt

FC Hatvan Gigászai - Dunaújvárosi Acélbikák (U12 204)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 12:00, Hatvani Jégpálya

Játékvezető Balogh Zsolt
Játékvezető Nyúl Vivien

Budapest Jégkorong Akadémia U16 - Újpesti Jégkorong Akadémia (U16 145)

U-16 I. csoport   2022. 12. 11. (V) 12:00, Tüskecsarnok

Játékvezető Homenko Alekszej
Vonalbíró Hokky Máté
Vonalbíró Bereczki Domonkos

RTK Vasló - x (SZMINI 65)

Szupermini PIROS   2022. 12. 11. (V) 12:00, Dunakeszi Jégpálya

Játékvezető Papp Bernadett

Vasas SC - DVTK Jegesmedvék (U12 60E)

U12 KÉK   2022. 12. 11. (V) 12:15, Vasas Jégcentrum, Centerpálya

Játékvezető Incze Miklós
Játékvezető Palla Zoltán

Egerszegi Titánok - KASI (U16 219)

U-16 III. csoport   2022. 12. 11. (V) 12:30, Zalaegerszegi Jégcsarnok

Játékvezető Molnár József
Játékvezető dr. Szabó Krisztián

FEHA19 - Okanagan Hockey Club Europe (IL 56)

International League   2022. 12. 11. (V) 12:30, Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, B pálya

Játékvezető Mayer István
Vonalbíró Sábián Balázs
Vonalbíró Németh Norbert

VUA Pandák - B-Villámok SE (U12 H100)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 12:35, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Hőninger Zoltán

ESMTK - Pécsi Sportiskola (U12 H101)

U12 3x3 Közép   2022. 12. 11. (V) 12:35, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Gyura Barnabás Bulcsú

FC Hatvan Gigászai - Szombathelyi Pingvinek (U16 79R)

U-16 C   2022. 12. 11. (V) 12:40, Millenáris

Játékvezető László Lóránt
Játékvezető Porzsolt Milán

UNI Győr-Nemak ETO HC - Nyugati Eszkimók (U12 H36)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 12:40, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Galambos Benjámin

Óvári Jégsárkányok - Kőszegi Farkasok (U12 H31)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 12:40, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Németh Áron

UNI Győr-Nemak ETO HC - OHA (U16 189)

U-16 II. csoport   2022. 12. 11. (V) 12:45, Nemak Jégcsarnok

Játékvezető Gáspár Balázs Sándor
Vonalbíró Balog András Kristóf
Vonalbíró Baki Dávid

FTC-Telekom - Debreceni Hoki Klub (NU25B 38)

Női U-25/B   2022. 12. 11. (V) 12:45, FTC Sátras Jégpálya

Játékvezető Papp András László
Játékvezető Laár Balázs

Soproni Jégtörők - Lizards (U16 H41)

U16 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 13:00, Várpalota

Játékvezető Németh István Zsolt

Goodwill Pharma Szeged - Szekszárdi Jégmadarak (U12 203)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 13:30, Algyő

Játékvezető Bosnyák Márkó
Játékvezető Ferró Norbert

Óvári Jégsárkányok - Nyugati Eszkimók (U12 H32)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 13:30, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Galambos Benjámin

Kőszegi Farkasok - UNI Győr-Nemak ETO HC (U12 H33)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 13:30, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Németh Áron

Sportországi Cápák - FTC-Telekom B (U16 241)

U-16 IV. csoport   2022. 12. 11. (V) 13:45, Mátyásföldi Jégcsarnok

Játékvezető Gangel László
Vonalbíró Hajdú István
Vonalbíró Weiler Frigyes

Szigeti Bikák - Kárpáti Farkasok (U12 57E)

U12 KÉK   2022. 12. 11. (V) 13:45, Pesterzsébet Jégcsarnok

Játékvezető Kerkovits Ákos László
Játékvezető Tóth István

Pécsi Sportiskola - Soproni Jégtörők (U16 H42)

U16 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 14:00, Várpalota

Játékvezető Németh István Zsolt

Csabai Farkasok Warrior Legends - HC Kiskőrös (FK H1)

Felnőtt 3x3 Dél   2022. 12. 11. (V) 14:00, Rajz Attila Jégpálya

Játékvezető Papp Csaba

Szombathelyi Pingvinek - KSI (U16 80R)

U-16 C   2022. 12. 11. (V) 14:10, Millenáris

Játékvezető Porzsolt Milán
Játékvezető Gömöri Norbert

Vasas SC - Budapest Jégkorong Akadémia U15 (U16 146)

U-16 I. csoport   2022. 12. 11. (V) 14:15, Vasas Jégcentrum, Centerpálya

Játékvezető Barna Péter
Vonalbíró Dömötör Bence
Vonalbíró Majoros Dániel

UTE - DEAC Jégkorong Akadémia (U16 190)

U-16 II. csoport   2022. 12. 11. (V) 14:20, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Szabó Máté
Vonalbíró Kleinhappel Márton
Vonalbíró Balog Gergő

Kőszegi Farkasok - Nyugati Eszkimók (U12 H35)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 14:20, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Galambos Benjámin

Óvári Jégsárkányok - UNI Győr-Nemak ETO HC (U12 H34)

U12 3x3 Nyugat   2022. 12. 11. (V) 14:20, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető Németh Áron

Csabai Farkasok Warrior Legends - Marosi Penge Faterok (FK H2)

Felnőtt 3x3 Dél   2022. 12. 11. (V) 15:00, Rajz Attila Jégpálya

Játékvezető Papp Csaba

Budapest Jégkorong Akadémia - DVTK Jegesmedvék Akadémia (IL 69)

International League   2022. 12. 11. (V) 15:15, Tüskecsarnok

Játékvezető Belák Bence
Vonalbíró Kolláth Bence
Vonalbíró Vizi Dániel László

Szekszárdi Jégmadarak - Szigeti Bikák (U16 240)

U-16 IV. csoport   2022. 12. 11. (V) 15:30, Szekszárd Jégcsarnok

Játékvezető Abonyi Attila
Vonalbíró Kovács Péter
Vonalbíró Varjú-Bartal Levente

Szombathelyi Pinkvinek - Angels B (NU25B 35)

Női U-25/B   2022. 12. 11. (V) 15:30, Szombathely Jégcsarnok

Játékvezető dr. Szabó Krisztián
Játékvezető Molnár József

Marosi Penge Faterok - HC Kiskőrös (FK H3)

Felnőtt 3x3 Dél   2022. 12. 11. (V) 16:00, Rajz Attila Jégpálya

Játékvezető Papp Csaba

KSI SE - Vasas SC B (U12 205)

U12 SÁRGA   2022. 12. 11. (V) 16:15, Millenáris

Játékvezető Vendrei Dániel
Játékvezető Sánta Lili Loretta

FC Hatvan Girls - DVTK Jegesmedvék (NU25B 39)

Női U-25/B   2022. 12. 11. (V) 17:00, Hatvani Jégpálya

Játékvezető Gebei Gergely Péter
Játékvezető Gampel Máté

Budapest Jégkorong Akadémia HC - DVTK Jegesmedvék (EL 109)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 17:40, Vasas Jégcentrum, Centerpálya

Játékvezető Máhr-Stumpf Bonifác
Játékvezető Dr. Nagy Attila
Vonalbíró Gottlibet Zóra
Vonalbíró Dorner Béla Benjamin

Worm Angels - DAB-ASP (AL 36)

Andersen Liga   2022. 12. 11. (V) 18:00, Dunaújvárosi Jégcsarnok

Játékvezető Timár Balázs
Játékvezető Hiányzik!
Vonalbíró Horváth Mátyás
Vonalbíró Horváth Botond Csaba

UTE - FTC-Telekom (EL 107)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 18:00, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Haszonits Miklós 
Játékvezető Mach Márton József
Vonalbíró Balla Norbert
Vonalbíró Kocsány Balázs

DEAC - Dunaújvárosi Acélbikák (EL 108)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 18:30, Debrecen, Centerpálya

Játékvezető Varjú Árpád
Játékvezető Tóth Renátó
Vonalbíró Kövesi Bence
Vonalbíró Vincze Péter Tamás

Sport Club Csíkszereda - Gyergyói Hoki Klub (EL 106)

Erste Liga   2022. 12. 11. (V) 18:30, Csíkszereda (ROU)

Még nincs kiírás a mérkőzésre.

VESC Grizzlyk - Warriors Jászberény (OBIVA 17)

OB IV/A   2022. 12. 11. (V) 19:30, Veszprém Jégcsarnok

Játékvezető Németh Norbert
Játékvezető Mayer István

Lehel HC U21 - MAC Ikonok (AL 33)

Andersen Liga   2022. 12. 11. (V) 20:00, Jászberény

Játékvezető Dósa Krisztián
Játékvezető Gangel László
Vonalbíró Tóth Dávid
Vonalbíró Hajzler István

  2022. 12. 13., Kedd

Goodwill Pharma Szeged - FTC-Telekom (U16 215)

U-16 III. csoport   2022. 12. 13. (K) 16:30, Algyő

Játékvezető Hiányzik!
Vonalbíró Hokky Máté
Vonalbíró Szalai Gergő Bence

White Sharks Hockey Club - Újpesti Ragadozók JSE (OBIVA 20)

OB IV/A   2022. 12. 13. (K) 21:15, Újpesti Jégcsarnok

Játékvezető Németh Márton
Játékvezető Belák Bence